Plan Czuwania
„24 ore per il Signore” –
„24 godziny dla Pana”
w łączności z Ojcem św. Franciszkiem
13/14 (piątek/sobota) marca 2015 r.
kościół pw. Podwyższenia Krzyża (na Alei Pokoju)
w Ośnie Lubuskim
CZUWANIE ULICAMI I MIEJSCOWOSCIAMI:
OŚNO:
1 maja: 15,00; 05.00
11 listopada: 16,00; 06.00
3 maja blok 26: 17,00; 07.00
3 maja blok 28: 18,00; 08.00
3 maja blok 30: 19,00; 09.00
3 maja ulica: 20,00; 10.00
Akacjowa: 21,00; 11.00
Aleja Pokoju: 22,00; 12.00
Azaliowa: 23,00; 13.00
Basztowa: 24,00; 14.00
Boczna: 01,00; 15.00
Chabrowa: 02,00; 16.00
Chrobrego blok 36: 03,00; 17.00
Chrobrego blok 38: 04,00; 18.00
Chrobrego blok 40: 05,00; 19.00
Chrobrego ulica: 06,00; 20.00
Cicha: 07,00; 21.00
Dojazdowa: 08.00; 22.00
Dolina Leśna: 09.00; 23.00
Fabryczna: 10.00; 24.00
Górna: 11.00; 01.00
Gronowska: 12.00; 02.00
Grunwaldzka: 13.00; 03.00
Jaśminowa: 14.00; 04.00
Jasna: 15.00; 05.00
Jeziorna: 16.00; 06.00
Kalinowa: 17.00; 07.00
Kochań Os.: 18.00; 08.00
Kolejowa: 19.00; 09.00
Kopernika: 20.00; 10.00
Kościelna: 21.00; 11.00
Kościuszki blok 10: 22.00; 12.00
Kościuszki blok 12: 23.00; 13.00
Kościuszki blok 2: 24.00; 14.00
Kościuszki blok 4: 01.00; 15.00
Kościuszki blok 6: 02.00; 16.00
Kościuszki blok 8: 03.00; 17.00
Kościuszki ulica: 04.00; 18.00
Krótka: 05.00; 19.00
Kupiecka: 06.00; 20.00
Leśna: 07.00; 21.00
Lipowa: 08.00; 22.00
Łąkowa: 09.00; 23.00
Makowa: 10.00; 24.00
Mickiewicza: 11.00; 01.00
Ogrodowa,: 12.00; 02.00
Okrzei: 13.00; 03.00
Piaskowa: 14.00; 04.00
Plac Wolności: 15.00; 05.00
Podgórna: 16.00; 06.00
Podmiejska: 17.00; 07.00
Polna: 18.00; 08.00
Południowa: 19.00; 09.00
Północna: 20.00; 10.00
Przecznica: 21.00; 11.00
Przemysłowa: 22.00; 12.00
Radachowska: 23.00; 13.00
Różana: 24.00; 14.00
Rybacka: 01.00; 15.00
Rynek: 02.00; 16.00
Rzepińska: 03.00; 17.00
Słoneczna: 04.00; 18.00
Słowackiego: 05.00; 19.00
Słubicka: 06.00; 20.00
Sosnowa: 08.00; 21.00
Sportowa: 09.00; 22.00
Strażnicza: 10.00; 23.00
Strumykowa: 11.00; 24.00
Sulęcińska: 12.00; 01.00
Szeroka: 13.00; 02.00
Szkolna: 14.00; 03.00
Towarowa: 15.00; 04.00
Usługowa: 16.00; 05.00
Wąska: 17.00; 06.00
Widok: 18.00; 07.00
Willowa: 19.00; 08.00
Wiosenna: 20.00; 09.00
Wodna: 21.00; 10.00
Wodociągowa: 22.00; 11.00
Wrzosowa: 23.00; 12.00
Wyspiańskiego: 24.00; 13.00
Zachodnia: 01.00; 14.00
Zacisze: 02.00; 15.00
Żniwna: 03.00; 16.00
Żużlowa: 04.00; 17.00
WIOSKI:
Gronów: 17,00; 11.00
Lipienica: 17.00; 11.00
Podośno: 17.00; 11.00
Połęcko: 19.00; 12.00
Radachów: 19.00; 12.00
Rosławice: 22.00; 14.00
Sienno: 17.00; 11.00
Trześniów: 19.00; 12.00
Podane godziny są propozycją,
ale można, uwzgledniając indywidualne możliwości, wybrać inne godziny
lub dołączyć do którejś z grup duszpasterskich.