Spotkania każdego 16 dnia miesiąca

w Salce Jakubowej Domu Parafialnego

po Mszy św. wieczornej (1800) odprawianej w intencji:

"za wstawiennictwej bł. Jana Pawła II o błogosławieństwo dla Ojca św. Franciszka, za kapłanów, Ojczyznę, członków Koła Radia Maryja żywych i zmarłych"

 więcej informacji na stronie Rodziny Radia Maryja:

KOŁO PRZYJACIÓŁ RADIA MARYJA

 

    Koło rozpoczęło działalność w dniu 3 marca 2001 roku. W chwili założenia liczyło 36 osób. Celem naszym było i jest gromadzenie ludzi oddanych Bogu, Kościołowi i Ojczyźnie. Odpowiedzialna za grupę Zofia Gołębiowska, zastępca Janina Kaflik do lipca 2007, od lipca 2007 zastępca Anna Maciejewska Skarbnik Jadwiga Rybczyńska.

    W łączności z biurem Radia Maryja w Słubicach, które reprezentuje Pani Dorota Sobocińska, organizowaliśmy spotkania modlitewne, pielgrzymki do Myśliborza, Rokitna, Częstochowy, Torunia, Lichenia. Szczególnie bliskie są coroczne spotkania Rodziny Radia Maryja w Toruniu i Częstochowie - Sanktuarium Narodu Polskiego, gdzie przybywają ludzie, którym drogie są słowa; Bóg, Honor i Ojczyzna. Z nadzieją, że właśnie oni będą w swoim otoczeniu nadal szerzyć miłość do Boga, Kościoła i Ojczyzny. To właśnie staramy się czynić. Podczas naszych spotkań chcemy uświęcać siebie, pozyskać dla Boga i Kościoła innych przez modlitewne i konkretne czyny. Oto nasz cel.  

    Obowiązkiem przewodniczącej jest też informowanie Radia Maryja o mszach św. w intencjach Ojca św., Kościoła, Ojczyzny i Radia Maryja (odbywają się każdego 16 dnia miesiąca) oraz umieszczanie w gablocie wszelkich informacji z działalności i o wydarzeniach w naszym Kole.  Organizowaliśmy równiez spotkania opłatkowe w naszej parafii oraz uczestniczyliśmy w podobnych spotkaniach innych Kół Radia Maryja. (Słubice i Rokitno). Pieniądze z datków i pozostałych z pielgrzyrnek ofiarowaliśmy przede wszystkim na co miesięczne msze w naszych intencjach Ponadto zakupiliśmy szklanki, czajnik, farbę do odnowienia salki parafialnej. Wszelkie komunikaty ogłaszane o organizowaniu pielgrzymek były firmowane przez Koło Przyjaciół Radia Maryja.

 (stan danych na 2010 r.)

Radachów 2022

VIII ETAP REMONTU

VII ETAP REMONTU

VI ETAP REMONTU

V ETAP REMONTU

IV ETAP REMONTU

III ETAP REMONTU

II ETAP REMONTU

I ETAP REMONTU

Święta

Poniedziałek, XI Tydzień zwykły
Rok B, II
Wspomnienie św. brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika

Wyszukiwanie

Dzisiaj jest

poniedziałek,
17 czerwca 2024

(169. dzień roku)

Zegar

Blok reklamowy

Polecamy strony

  • Telewizja Trwam
  • Pozdrawiam uczestników pielgrzymki...którzy modlą się za Ojczyznę...i o wolność słowa - pp.Benedykt XVI

  • Radio Maryja
  • Ja Panu Bogu codziennie dziękuję, że jest w Polsce takie radio i że się nazywa Radio Maryja - św.Jan Paweł II

  • Nasz Dziennik
  • Istotne źródło informacji o Polsce i Kościele oraz świecie.

Licznik

Liczba wyświetleń strony:
5833

Statystyki

stat4u